Ten serwis wykorzystuje pliki Cookie - więcej informacji X
Fundacja Polaku Pomagaj

Aktualności

Dzieci Wiedzą Lepiej :)

Dzieci Wiedzą Lepiej :) Rozpoczynamy produkcje filmów z udziałem dzieci. Pytamy je o różne aspekty pomagania i pracy dla innych.
Zobaczcie 1 filmik o HospiCare - projekcie wspieranym przez naszą Fundację.

A co Wasze dzieci mówią o pomaganiu :) Prześlijcie nam filmik! :)

ODCINEK...

Zbieramy na hospiCare - przyłącz się!

Zbieramy na hospiCare - przyłącz się! Polaku Pomagaj + Polak Pomaga - łączymy siły, by wesprzeć HospiCare!
Ruszyła akcja crowdfundingowa, podczas której  wraz z zespołem PolakPomaga zbieramy środki na ukończenie i wdrożenie aplikacji HospiCare za darmo w ponad 120 dziecięcych hospicjach domowych w Polsce.
Startuje...

Festiwal Wrażliwy START

Festiwal Wrażliwy START Rozpoczynamy prace nad pierwszą edycją Festiwalu Twórczości Wrażliwej Społecznie, który odbedzie się 5 i 6 kwietnia 2017 roku w Trójmieście w Gdyńskim Centrum Filmowym i w Teatrze Szekspirowskim.
Będzie to festiwal reportażu filmowego i prasowego.
Festiwal jest...

Pomoc Deloitte dla aplikacji Hospi Care

Pomoc Deloitte dla aplikacji Hospi Care Dzięki wygranej w konkursie na najciekawszy projekt charytatywny otrzymaliśmy od Deloitte wsparcie finansowe, dzięki któremu powstała strona www.hospicare.pl oraz udało sie zrealizaować kolejny etap rozwoju aplikacji dla hospicjów domowych. Bardzo dziękujemy za wsparcie - to kolejny...

Oddać to, co się ma

Oddać to, co się ma Pierwszym darczyńcą naszej fundacji jest 7-letnia dziweczynka, która podarowała nam wszytskie swoje oszczędności w kwocie 67,82 zł. Są tam też pieniądze, które zebrała, sprzedając rodzinie swoje własnoręcznie zrobione rzeźby z gliny - m.in. ptaszka i gwiazdkę. Dziękujemy...
Podstrony: « 1 2 3