Ten serwis wykorzystuje pliki Cookie - więcej informacji X
Fundacja Polaku Pomagaj

nasi podopieczni

Dzieci hospicyjne
Nasza fundacja pomaga przede wszystkim nieuleczalnie chorym dzieciom. Część z nich jest pod opieką  Dziecięcych Hospicjów Domowych, co oznacza, że mimo bardzo ciężkiej choroby przebywają w domu - nie w szpitalu, a lekarze, pielęgniarki i zespoły medyczne przyjeżdżają do nich, badają, wykonują niezbędne zabiegi i udzielają porad.
Jednak cały ciężar opieki i utrzymanie chorego pacjenta spoczywa na jego najbliższych.
To oni potrzebują pomocy w zakupie leków, sprzętu rehabilitacyjnego, środków opatrunkowych czy jedzenia.

ZOBACZ FILM O NASZYCH DZIECIACH >>>


Dawidek Nagórski>>>


Mikołajek Janik>>>

Dzieci ciężko chore
Część naszych dzieci nie jest jednak pod opieką domowych hospicjów, bo w nich brakuje wciąż miejsc, bądź mają szansę na poprawę zdrowia i potrzebują innej opieki niz hospicyjna. Oni także bardzo potrzebują pomocy.


Natalka Smolińska>>>

Dziecięce Hospicja Domowe w całej Polsce
To dla nich tworzony jest projekt HospiCare - projekt, który wspieramy od początku jego istnienia, bo służy pomocy Dziecięcym Hospicjom domowym i ich podopiecznym w całej Polsce.
To aplikacja mobilna, która usprawnia pracę lekarzy i całych zespołów medycznych, które codziennie dojeżdżają setki kilomentów, by pomagać małym pacjentom. Wspiera tez rodzicców i opiekunów w ciężkiej pracy, jaką jest codzienna opieka nad śmiertelnie chorym dzieckiem.

Więcej o aplikacji przeczytasz na www.hospiCare.pl


Ludzie, którzy nie mają dostępu do leków
Pomagamy także ludziom chorym w nepalskich wioskach położonych wysoko w górach. Biały człowiek wszedł do ich świata, przynosząc różne elementy cywilizacji - również zachodnie choroby, na które oni nie mają lekarstw. Dostarczamy więc leki i przygotowujemy "medical camp" czyli taką "wędrującą przychodnię". Lekarze specjaliści podróżują wtedy od wioski do wioski, badają ludzi i pomagają im walczyć z chorobami.

więcej na www.mustang2013.pl