Ten serwis wykorzystuje pliki Cookie - więcej informacji X
Fundacja Polaku Pomagaj

Spotkanie wyjątkowych kobiet!

Zapraszamy na spotkanie kobiet, które zmieniają świat.

Fundacja Zostaw Swój Ślad organizuje wiele projektów i kreuje wartości w przestrzeniach sztuki, biznesu, podróży i mądrego rozwiązywania dużych i mniejszych problemów tego świata. 29 maja chce spotkać się z nami i podzielić tym, co tworzy.

Festiwal Wrażliwy – festiwal dokumentu i reportażu prasowego i filmowego – gromadząc dziennikarzy i filmowców najbardziej wrażliwych na sprawy innych. W Kapitule Honorowej zasiadają min.: Agnieszka Holland, Anna Dymna, Ewa Ewart, Ewa Błaszczyk, Krzysztof Zanussi, Sławomir Idziak, Tomasz Raczek. Chcemy porozmawiać o tym jak jeszcze rozwinąć ten trójmiejski festiwal i wzmocnić wartości jakie niesie widzom, twórcom i tym, którym jest dedykowany – rodzinom nieuleczalnie chorych dzieci.” – mówiPaula Rettinger-Wietoszko, dyrektor Festiwalu Wrażliwego, prezes fundacji ZOSTAW SWÓJ ŚLAD.

Mustang Art&Climb Expedition – ekspedycja, która ma na celu  eksplorację i dokumentację wyjątkowego zakątka Himalajów, który przez kilkaset lat był zamknięty dla cywilizacji. Eksploracja grot medytacyjnych, których od setek lat nikt nie odwiedzał, filmy dokumentalne o kulturze Tybetu i pomoc mieszkańcom najbiedniejszych wiosek tuż  przy chińskiej granicy. Pomoc medyczna i wsparcie edukacji tybetańskich dzieci. Opowiemy o tym niezwykłym kawałku świata – pokażemy filmy i przepiękne zdjęcia magicznych, nieznanych Himalajów.”

HospiCare – aplikacja mobilna dla zespołów medycznych Dziecięcych Hospicjów Domowych w całej Polsce. Systemowe rozwiązanie problemów codziennej obsługi małych pacjentów leżących w domach. Oszczędności dla hospicjów, bezpieczeństwo dzieci, komfort dla rodzin i opiekunów. Praca dla rodziców dzieci niepełnosprawnych. Projekt społeczny. Opowiemy jak wiele może zmienić wdrożenie aplikacji, której idea narodziła się w domu niepełnosprawnej dziewczynki z Sopotu. I jaką biznesowa wartość niosą projekty społeczne.”

Wyjątkowe kobiece grono. Wojowniczki i inspiratorki. Pasjonatki i przywódczynie. Artystki i realistki.

Zapraszamy!

« powrót