Ten serwis wykorzystuje pliki Cookie - więcej informacji X
Fundacja Polaku Pomagaj

Zbieramy na hospiCare - przyłącz się!

Polaku Pomagaj + Polak Pomaga - łączymy siły, by wesprzeć HospiCare!
Ruszyła akcja crowdfundingowa, podczas której  wraz z zespołem PolakPomaga zbieramy środki na ukończenie i wdrożenie aplikacji HospiCare za darmo w ponad 120 dziecięcych hospicjach domowych w Polsce.
Startuje ona na nowym portalu do zbiórek społecznych www.PolakPomaga.pl – to nowonarodzona siostra największego polskiego portalu zbiórek Polak Potrafi.

Wesprzyj nas tutaj!>>>

  

To właśnie podczas rozmów zespołów naszej Fundacji, Polak Potrafi i HospiCare zrodził się pomysł by odpalić nowy portal do zbiórek na projekty społeczne i charytatywne. Inspiracją był projekt HospiCare, który potrzebuje środków na dokończenie aplikacji.

Mamy tu też nieprzypadkową zbieżność nazw :)
Nowy portal PolakPomaga.pl pomaga zebrać środki na rozwój HospiCare, który wspiera od samego początku nasza fundacja Polaku Pomagaj!
Widac Polacy są skazani na pomoc dla HospiCare! :)

„HospiCare poznaliśmy w Gdańsku kilka miesięcy temu. Nie ukrywam, że o uruchomieniu PolakPomaga.pl marzyłem od dawna, ale zawsze obowiązki związane z PolakPotrafi.pl odciągały mnie od tego zadania. Jednak kiedy poznałem projekt Elizy i Pauli zrozumiałem, że nie mogę odkładać PolakPomaga.pl w nieskończoność. Zarówno cel, jak i energia ekipy HospiCare spowodowała, że wygrzebaliśmy brakujący zasób czasu i ruszyliśmy do pracy. – mówi Jakub Sobczak, prezes i współzałożyciel tego serwisu - Niekiedy jest tak, że po prostu coś nas mobilizuje do działania, daje potrzebny impuls, jest katalizatorem zmiany. Dla PolakPomaga.pl takim katalizatorem jest HospiCare. Może to wynikać z tego, że moja mama walczyła o wsparcie finansowe dla przyjaciółki w podobnej sytuacji co młoda Alicja, dzięki czemu rozumiem jak ważną misję realizuje Eliza i Paula oraz z jakimi problemami muszą się zmagać. Dzięki naszej współpracy te problemy mogą być mniejsze. Nie tylko dla Alicji i jej bliskich, ale wszystkich rodzin, które znajdują się w podobnym położeniu. Udowodniliśmy już, że Polak potrafi. Teraz udowodnimy, że Polak pomaga. Dlatego powołaliśmy fundację Polak Pomaga i wykorzystując największe doświadczenie crowdfundingowe w kraju tworzymy portal charytatywnego finansowania społecznościowego. Dzięki temu będziemy mogli nieść pomoc i wsparcie nie tylko HospiCare, ale wszystkim potrzebującym, którzy nie chcą w swojej walce pozostawać sami. To ogromna odpowiedzialność, ale jesteśmy na nią gotowi.

HospiCare będzie prowadzić pierwszą, inauguracyjną zbiórkę na tym portalu, każdy więc będzie mógł stać się częścią tego projektu i wesprzeć go jako firm lub osoba indywidualna.Dziękujemy zespołowi Polak Potrafi za błyskawiczne zorganizowanie tak niezwykłej koncepcji która urodziła nam się podczas rozmów w Gdańskim Starterze. Cieszymy się podwójnie – że ktoś pomaga nam zebrać środki na rozwój HospiCare, ale także że dzięki naszemu projektowi powstał nowy portal do zbiórek na cele społeczne i pomoc ludziom. To wielka sprawa! – mówi Paula Rettinger-Wietoszko prezes findacji PolakuPomagaj i współtwórca HospiCare.
« powrót